O MNĚ & KONTAKT


"Architektura je to, co činí zříceninu krásnou..."

Říkají mi Didi, je mi 29 let, vystudovala jsem Vyšší odbornou školu informačních služeb v Praze a v současné době bydlím v menším městě kousek od Prahy. Od mala mám boty z toulavého telete, ráda poznávám svou vlast a zajímá mě spousta věcí, které alespoň okrajově souvisí s historií, archeologií, geologií, kastelologií, cestováním, přírodou... Na nic z toho ale nejsem odborník, vše poznávám jen jako zvědavý laik :-)
Dříve jsem cestovala převážně s taťkou, který můj koníček odnesl tisíci najetými kilometry naším "Žerykem", bílou 105 a desítkami vyšlapaných kopců při dobývání zřícenin. Teď jezdím spíš s kamarády (když mám to štěstí a odlákám je od kompů a jiných pohodlnějších věcí) nebo se vydávám za dobrodružstvím sama jen se svým zánovním foťáčkem :-)
Zatím se toulám téměř výhradně po České republice a příhraničí, protože ani za 15 let výletování jsem nenavštívila víc, než jen malý zlomek našich nejzajímavějších míst, ale jednou bych se ráda podívala i dál. Lákají mě hrady na Rýnu, zámky na Loiře, norské fjordy a ledovce, Vysoké Tatry (ty už klaply!!!), Transylvánie... Tak snad to jednou vyjde...


Vaše názory, připomínky, výhrady, nápady či pozdravy zanechte v návštěvní knize nebo mě kontaktujte na:


ICQ: 297-721-540 (Didi)
E-mail: didi100@centrum.cz


Formulář pro rychlé odeslání e-mailu