O AUTORCE WEBU


"Architektura je to, co činí zříceninu krásnou..." (Le Corbusier)

Didi :-)

Milí tuláci a tulačky, vítám Vás na svém webu o turistických lokalitách, které jsem měla tu čest na vlastní oči spatřit.

Říkají mi Didi, vystudovala jsem Vyšší odbornou školu informačních služeb v Praze a v současné době bydlím v menším městě kousek od Prahy. Od mala mám boty z toulavého telete, ráda poznávám svou vlast a zajímá mě spousta věcí, které alespoň okrajově souvisí s historií, archeologií, geologií, kastelologií, cestováním, přírodou... Na nic z toho ale nejsem odborník, vše poznávám jen jako zvědavý laik :-)

Dříve jsem cestovala převážně s taťkou, který můj koníček odnesl tisíci najetými kilometry naším "Žerykem", bílou Škodou 105 a desítkami vyšlapaných kopců při dobývání zřícenin. Později jsem začala vyrážet za poznáním se stejně starými toulavými přáteli a dnes již i našimi dětmi. Baví mě pro nás dospělé i naše malé prcky v průběhu roku organizovat spoustu výletů a pobytů, a když nejsou přátelé zrovna po ruce nebo nemají čas, vyrážím ven jen sama se svou malou dcerkou. Ráda bych jí předala lásku k cestování, turistice a přírodě a sdílela s ní svůj životní koníček. A zdá se, že bude stejně jako já i ráda fotit :-)

Nejčastěji a nejraději se touláme Českou republikou a příhraničím, protože ani za řadu let výletování jsem nenavštívila víc, než jen malý zlomek našich nejzajímavějších míst. Tu a tam zatoužím podívat se i dál. Lákají mě hrady na Rýnu, zámky na Loiře, norské fjordy a ledovce (ty už klaply!), Vysoké Tatry a Alpy (též už se zadařilo!), Transylvánie... Tak snad to jednou vyjde...Nahoru Přidat k oblíbeným Uložit v PDF Tisk stránky